M O D E R N

arrow

PRIM & PRECIOSA

Ačkoli Česká republika nevyniká svou rozlohou, dokáže tuto nevýhodu vyvážit jinými přednostmi. Jednou z nich je bezesporu řemeslné umění. Spojením dvou tradičních českých značek Prim a Preciosa vznikl klenot, který ozdobí každou ženu.

Češi se prosadili v mnoha oborech, ve světě je dobře známý především český křišťál. Jeho výroba a broušení má v našich zemích hluboce zakořeněnou tradici. Významnou společností podnikající ve sklářském oboru je skupina Preciosa, jejíž značka byla poprvé zaregistrována již v roce 1915. I když historie značky Preciosa je mnohem delší, za oficiální datum vzniku společnosti je považován rok 1948.

 

Ve stejném roce spatřila světlo světa další významná česká značka, ovšem ze zcela odlišného oboru. V roce 1948 totiž vznikl první plán na výrobu náramkových hodinek v Čechách. Ve Šternberku vznikla značka PRIM.

V příběhu obou českých značek lze vidět jistou analogii. Není tedy náhodou, že se obě společnosti spojily při výrobě luxusní kolekce náramkových hodinek Prim Preciosa. V této edici jsme již představili oblíbené kolekce Crystal Time a Onyx, které si vydobyly srdce mnoha žen po celém světě.

Novým milníkem spolupráce mezi dvěma českými značkami je módní značka dámských hodinek pod názvem PRECIOSA, kterou Vám budeme postupně představovat.

arrow

PRECIOSA MODERN

Český křišťál s dokonalým výbrusem, moderní vzhled s vysokou brilancí a oslnivá barevná škála odstínů a motivů rozvášní oči každé ženy. Celá řada luxusních dámských hodinek v sobě spojuje smysl pro krásu i eleganci a její výjimečnost podtrhuje speciálně broušené křišťálové okruží.To uvádíme navíc v rozdílných brusech, podle jednotlivých modelových řad.

Uvnitř prstence se pod minerálním sklem odolným proti poškrábání nachází číselník osazený reliéfními indexy s kubickou zirkonií. Netradičně tvarovanou originální korunku zdobí velký broušený český krystal. Eleganci modelu vhodně dotváří kvalitní řemínek zakončený klasickou sponou. Základní část pouzder je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli s vodotěsností 5 ATM. O přesnost chodu se stará švýcarský quartzový strojek.

 

arrow

 

E-SHOP

PRECIOSA MODERN
ZEBRA

arrow

PRIM MODERN
CIRCLE

 

E-SHOP
arrow
arrow

PRIM MODERN
BUTTERFLY

 

E-SHOP
arrow
arrow